Display Shows:

My Language:

Digit.cz

Recently Aired


 • HD

  Digit #133: Novinky ze světa gadgetů

  V novém dílu si představíme několik zajímavých gadgetů. Těšit se ...

  V novém dílu si představíme několik zajímavých gadgetů. Těšit se můžete na čistící sadu Whoosh, ovladač SteelSeries, dětské ochranné pouzdro Ndevr, dokovací stanici LandingZone, iSmartAlarm, systém monitoringu spánku Beddit, dámské pouzdro White Diamonds a hromadu legrace.

  Jul 31, 2015 Read more
 • HD

  Digit #132: TravelHacky Petra a Honzy

  Cestujete pravidelně nebo se snad chystáte na svojí první velkou ...

  Cestujete pravidelně nebo se snad chystáte na svojí první velkou cestu? V každém případě si poslechněte tipy na zajímavé vychytávky pro cestovatele od dvou zkušených digitálních nomádů.

  Jul 9, 2015 Read more
 • HD

  Digit #131: Nálož Macbooků

  Uvažujete o nákupu nového Macbooku? Přemýšlíte nad upgradem? Připravili jsme ...

  Uvažujete o nákupu nového Macbooku? Přemýšlíte nad upgradem? Připravili jsme pro vás praktické srovnání všech modelových řad z našeho osobního a subjektivního pohledu. Poradíme jakou velikost, model i na co si dávat při výběru pozor.

  Jun 25, 2015 Read more
 • HD

  Digit #130: Švec 21. století

  Dalším skvělým hostem iConu byl švec, Radek Zachariáš. Ptáte se, ...

  Dalším skvělým hostem iConu byl švec, Radek Zachariáš. Ptáte se, proč zrovna švec v Digitu? Protože Radek je člověk, který se snaží při své práci využívat moderní technologie a je milovníkem Apple produktů.

  Jun 1, 2015 Read more
 • HD

  Digit #129: Sketčnouting s Mikem Rohde

  Nabízíme vám záznam rozhovoru s Mikem Rohde, kterého lze bez ...

  Nabízíme vám záznam rozhovoru s Mikem Rohde, kterého lze bez nadsázky považovat za otce Sketčnoutingu. Jeho kniha se stala bestsellerem a jeho přednáška na iConPrague byla opravdu inspirující. Co je to Sketchnouting či Sketčnouting, k čemu slouží a co k němu budete potřebovat?

  May 27, 2015 Read more
 • HD

  Digit #128: Apple Watch

  Apple Watch neboli první chytré hodinky od Applu kolem sebe ...

  Apple Watch neboli první chytré hodinky od Applu kolem sebe rozpoutaly doslova mediální bouři. Každý je hodnotí, každý o nich mluví, hodně lidí je kritizuje aniž by je vyzkoušela. My jsme dali přednost jejich fyzickému testu a tak vám přinášíme záznam jejich představení v rámci iCON Prague 2015.

  Apr 29, 2015 Read more
 • HD

  Digit #127: Retina vs 4K od Toshiby

  Srovnali jsme Macbook Pro 15 Retina s notebookem od Toshiby, ...

  Srovnali jsme Macbook Pro 15 Retina s notebookem od Toshiby, který je vybaven kalibrovatelným 4K displejem. Který z této dvojice se nám líbil a proč?

  Apr 27, 2015 Read more
 • HD

  Digit #126: iCON PRAGUE 2015

  Dnešní speciál jsme se rozhodli věnovat blížícímu se 3. ročníku ...

  Dnešní speciál jsme se rozhodli věnovat blížícímu se 3. ročníku konference iConPrague. Na co se můžete těšit? Jací jsou letos zahraniční hosté? Detaily o programu, partnerech a řada dalších informací v rozhovoru s Jasnou a Martinem.

  Apr 8, 2015 Read more
 • HD

  Digit #125: Teleshopping a víc

  Ve 125. dílu jsme pro vás připravili nový přehled gadgetů ...

  Ve 125. dílu jsme pro vás připravili nový přehled gadgetů formou našeho oblíbeného teleshopingu. Těšit se můžete na Lumo Lift, iHealth Align BG1, Push Band, Wahoo Tickr, PanzerGlass, Parrot Minidrone Jumping Sumo a Leef iBridge.

  Mar 5, 2015 Read more
 • HD

  Digit #124: Report z CES 2015

  CES 2015 byl největším veletrhem spotřební elektroniky v letošním roce ...

  CES 2015 byl největším veletrhem spotřební elektroniky v letošním roce a odehrál se počátkem ledna v Las Vegas. Honza se jej účastnil jako novinář a tak jsme nepropásli možnost si o něm popovídat. Co nového se děje a co nás čeká?

  Feb 20, 2015 Read more
Loading...